Jaké ubytování nabízí historické městečko Trogir?

Pokud jste vyrazili užívat sluníčka a vln do Trogiru, pak si odsud zajisté budete odvážet celou škálu doposud nepoznaných zážitků. Trogir zaujme zejména milovníky historických památek a přírodních zajímavostí. Stejně jako kdekoli jinde v Chorvatsku, také zde máte nepřeberné množství ubytovacích kapacit. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější z nich.

trogir2Luxusní hotelové komplexy

Přesto, že Trogir nepatří mezi chorvatské velikány, najdete i zde několik hotelových komplexů, které vaši dovolenou obohatí luxusními službami na úrovni. Ubytovat se zde můžete v hotelech i hotelových vilách, připravte se však na to, že tento typ ubytování nepatří mezi nejlevnější. Na druhou stranu však máte zajištěno vše od chutné a pravidelné stravy, přes celodenní zábavné aktivity, až po večerní programy s hotelovými animátory. Proto tento druh ubytování doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Mezi nejznámější hotely patří například Concordia, Fontana, Trogirski Dvori, Pašike, Villa Meri nebo luxusní Trogir Palace.

Rodinné apartmány

Tento druh ubytování patří v Chorvatsku mezi nejoblíbenější. To zejména z důvodu příznivých cen a praktického vybavení. Apartmány a vilky jsou rozesety různě po městečku v jeho známějších i zapadlejších částech. Zajistit si ubytování v apartmánech a vilkách můžete buďto přímo na místě nebo prostřednictvím speciálních internetových portálů. Zvolit můžete také zajištění ubytování za pomocí cestovní kanceláře, tato možnost je však cenově nákladná oproti výše zmíněným.

Kempy na Trogiru

Kromě hotelů a apartmánů se mohou dobrodruzi a milovníci stanování ubytovat také v některém z místních kempů. Pokud se obáváte nedostatečné vybavenosti kempu, která byla příznačná pro léta dávno minulá, věřte, že dnešními moderními kempy budete velmi mile překvapeni. Cenově je tato varianta ubytování pochopitelně nejvýhodnější.